اطلاعیه ها                            
93/07/27

اداره كل آموزش و پرورش استان ... اطلاعيه شماره 32

با سلام و احترام

با عنايت به گذشت بيش از سه هفته ازشروع سال تحصيلي ، وضعيت تعدادي ازدرخواست هاي ثبت شده در سامانه (hrm) درانتظار بررسي منطقه مبداء ، درانتظار بررسي استان مبداء يا مقصد مي باشد .  مقتضي است حداكثر تا تاريخ 30/7/93 نسبت به اعلام نظر به درخواست هاي بلاتكليف فوق الذكردرسامانه مربوطه از سوي آموزش وپرورش مبداء و مقصد اقدام گردد . قابل ذكر است پس ازتاريخ قيد شده تمام درخواست هاي بلاتكليف درسامانه ، غير فعال شده و مسئوليت پاسخگويي به عهده اداره كل آموزش وپرورش استان مي باشد .

اداره كل اموراداري وتشكيلات

93/07/24
فوری

مناطق رویت  و اقدام مقتضی فرمایند


اداره كل آموزش و پرورش استان ...

با سلام و احترام

موضوع : تخصيص شناسه نيروهاي قراردادي

 

      در اجراي بخشنامه شماره 1972/93/225- 17/2/93 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور كليه دستگاههاي اجرايي مكلفند اطلاعات نيروهاي قراردادي موجود را از طريق سامانه كارمند ايران به نشاني http://www.karmandiran.ir براساس فرم ضميمه ثبت نمايند تا به آنان كد شناسه تخصيص يابد. براين اساس نيروهاي قراردادي در     3 گروه قرار مي گيرند:

الف : نيروهاي قراردادي قديم (نيروهايي كه قبل از سال 90  بكارگيري شده اند )

ب : نيروهاي قراردادي جديد (نيروهايي كه از سال 90 و بعد از آن  بكارگيري شده اند).

پ: نيروهايي كه باتوجه به راي ديوان بكارگيري شده اند .

براي گروههاي فوق در سيستم فرم جداگانه پيش بيني شده است .

ضروري است ادارات كل استانها اطلاعات موردنياز را در اسرع وقت بصورت يكجا در مركز استان جمع آوري نموده و پس از اعلام رمز دسترسي از سوي اين اداره كل ، در    مدت مقرر نسبت به ورود اطلاعات اقدام نمايند . لازم به ذكر است رمز عبور صرفاً براي مدت معين و طبق جدول تنظيمي در اختيار استانها قرار خواهد گرفت و استان مكلف است در مهلت مقرر اقدام لازم را به عمل آورد . به منظور تسريع در انجام فرآيند تخصيص شناسه فرمهاي مورد اشاره جهت جمع آوري اوليه اطلاعات ، ضميمه مي باشد .

  

 

فایل ضمیمه 1

فرم ضمیمه93/07/23
اطلاعیه ی 30 وزارت

با سلام و احترام از صدور احكام ارتقاء رتبه عالي افراد ذينفع ، قبل از اخذ مجوز از سوي اين اداره كل اكيداً خودداري گردد


اداره كل آموزش و پرورش استان

با سلام و احترام،

         پيرو بخشنامه شماره 69/710 مورخ 28/12/91 و با توجه به نامه شماره  3902/93/233 مورخه 26/03/93 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در خصوص ارتقاء رتبه شغلي خبره و عالي كاركنان شاغل و بازنشسته كه مقرر گرديده « نحوه ارتقاء رتبه كارمندان به رتبه عالي مورد اصلاح و بازنگري قرار گيرد كه به محض حصول نتيجه مراتب اعلام خواهد گرديد »، تاكيد مي گردد :  از صدور احكام  ارتقاء رتبه عالي افراد ذينفع ، قبل از اخذ مجوز از سوي  اين اداره كل  اكيداً خودداري گردد  بديهي است مسئوليت  عدم توجه به دستورالعملهاي اشاره شده  به عهده آن استان خواهد بود.

                                                                    

                                                                 اداره كل امور اداري و تشكيلات
93/07/09
اطلاعیه 29 وزارت

مناطق و نواحی، ملاحظه فرمایند
اینجا93/07/09
اطلاعیه ی اداره کل به مناطق

متن ارسالي : با عرض سلام و خسته نباشيد و تشكر از مناطقي كه نسبت به تاييد كدهاي ملي تاييد نشده اقدام نموده اند ، مقتضي است در اسرع وقت نسبت به ثبت كد هاي ملي تاييد نشده اقدام نمايند . در صورت عدم تاييد عواقب آن بر عهده آن مديريت مي باشد

فایل ضمیمه.
93/07/02
اطلاعیه فوری
همکاران گرامی مناطق، فهرست اسامی افراد متقاضی انتقال موقت که تا 93/07/01 منتقل نشده اند و بایستی در منطقه سازماندهی شوند از طریق چاپار ارسال شد
 


93/07/01
اطلاعیه

همکاران گرامی بخشنامه ی وزارتی مربوط به اصلاح مشخصات کارکنان از طریق چاپار ارسال شد
93/06/31
اطلاعیه

ضمن تبریک سال تحصیلی جدید (94-93) و گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس، به اطلاع کلیه ی همکاران امور اداری مناطق می رساند درخصوص همکاران فرهنگی که در سال تحصیلی گذشته (93-92) به صورت انتقال موقت وارد آن منطقه شده اند ، در اسرع وقت پایان ماموریت / انتقال را صادر و اطلاعات آنها را به مناطق مبدا ارسال نمایید.

باتشکر
اداره امور اداری و تشکیلات


 
 
دسترسی های سریع